تبلیغات
انجمن روبوصنعت - لیدر تیم ربات فوتبالیست سایز کوچک تایلند
انجمن روبوصنعت
وابسته به موسسه آموزشی و پژوهشی ارتباط نانوصنعت
گروه طراحی قالب من گروه طراحی قالب من
درباره وبلاگ


www.nanosanat.org

مدیر وبلاگ : برنامه نویس ایرانی
نظرسنجی
نظرتان درباره کل وبلاگ چیست؟


در مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران نیز فقط برای کسب مقام قهرمانی به ایران آمده ایم و تنها رقیب اصلی ما تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین است که در مسابقات جهانی 2010

سنگاپور مقام سوم را کسب کرده بو د.

tttt

در مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران نیز فقط برای کسب مقام قهرمانی به ایران آمده ایم و تنها رقیب اصلی ما تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین است که در مسابقات جهانی 2010

سنگاپور مقام سوم را کسب کرده بو د.

به گزارش ستاد اطلاع رسانی ششمین دوره مسابقات بین المللی روبوکاپ آزاد ایران 2011 ، کریت چای سو ، لیدر تیم ربات فوتبالیست سایز کوچک SKUBA از دانشگاه کاست استارت بانکوک تایلند ، با اشاره به دلایل حضور تیم خود در این مسابقات گفت : در مسابقات جهانی روبوکاپ سنگاپور 2010 اعضای تیم MRL و مسوولان دانشگاه آزاد اسلامی قزوین معرفی خیلی خوب و کاملی از مسابقات آزاد ایران به ما ارائه کردند و هم چنین مقام های کسب شده تیم های ایرانی نیز از دلایلی بود که فکر کردیم حضور در این مسابقات در روند آماده سازی تیم مان برای حضور در مسابقات جهانی 2011 ترکیه مثمر ثمر خواهد بود.

 لیدر تیم تایلند سطح کمی و کیفی این مسابقات را بالا دانست و گفت : البته اگر تیم های خارجی بیشتری در این مسابقات حضور پیدا می کردند این مسابقات همانند مسابقات جهانی می شد .

چای سو افزود : سازماندهی این مسابقات بسیار خوب بود و هرگونه نیازی که داشتیم از سوی مسوولان ایران رفع می شد.

وی با اشاره به مقام های کسب شده توسط تیم خود در مسابقات گفت : کسب مقام سوم در مسابقات جهانی 2008 چین ، کسب مقام اول در مسابقات جهانی 2009 اتریش و 2010 سنگاپور از عناوین کسب شده تیم ما در مسابقات جهانی است .

وی ادامه داد : نکته دیگر حضور تماشاگران پرتعدادی بود که برای بازدید از این مسابقات آمده بودند حضور تماشاگران به همه تیم ها انرژی می داد . چرا که در مسابقات جهانی این همه تماشاگران را نمی بینیم .

چای سو سپس درباره چگونگی وضعیت تحقیقات و کاربردی شدن علوم در کشور خود اظهار داشت : خوشبختانه بسیاری از اعضای تیم ما در صنایع نیز فعالیت می کنند ما در دانشگاه نتایج تحقیقات خود را به صنایع ارائه می دهیم و آن ها پس از بررسی برای تجاری سازی تحقیقات اقدام می کنند .

لیدر تیم تایلند پیشرفت تیم های ایرانی را چشمگیر دانست و گفت : تیم های ایرانی در این چند سال اخیر پیشرفت های زیادی داشته اند و تیم MRL دانشگاه آزاد اسلامی قزوین به یک رقیب اصلی در مسابقات مختلف تبدیل شده است . البته تیم هایی همچون پارسیان ، علم و صنعت و شاهد نیز تیم های خوبی هستند .

وی در پایان اظهار امیدواری کرد : امیدوارم در سال آینده نیز در این مسابقات حضور داشته باشیم چرا که در مدت حضورمان از مهمانان نوازی ایرانی ها بسیار لذت بردیم .

نوع مطلب :
برچسب ها :
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :